Popis
Model Sedona AS byl navržen pro stále oblíbenější techniku "Trout Area" a nabízí vynikající kombinaci specializovaného designu a cenové dostupnosti.
Ultra štíhlé, lehké blanky mají poloparabolickou akci, která maximalizuje výkonnost lehkých tvrdých nástrah. Pokud patříte k rostoucímu počtu rybářů, kteří se věnují lovu pstruhů, určitě budete chtít být vyzbrojeni těmi správnými pruty pro tento vysoce technický, ultra lehký styl rybolovu. I když lze použít jakýkoli prut typu „finesse“, pro dosažení maximálního výkonu lehkých tvrdých nástrah bude lépe fungovat speciálně navržený prut a Sedona AS je vynikající volbou. Prut Sedona AS je velmi lehký do ruky a oceníte jeho přesné nahazování i poloparabolickou akci, která dodá život i těm nejmenším třpytkám a gumovým nástrahám. A když zaseknete agresivního pstruha, lehká akce snadno absorbuje agresivní pohyby hlavy. Výhody blanku z plně uhlíkového materiálu jsou u řady Sedona AS jasně cítit. Tyto mimořádně štíhlé a lehké pruty je radost používat a mají tu správnou míru ohybu, která maximalizuje vzdálenost a přesnost nahazování i s těmi nejmenšími nástrahami o hmotnosti pouhých 0,5g. Všechny čtyři modely jsou vybaveny lehkými očky Seaguide XOHG s vysokým rámem proti zamotání, která jsou ideální pro ultra tenké splétané šňůry a ergonomickým sedlem navijáku navrženým na míru.
| Délka | 1,88 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 0,97 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná, Korková, Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SHIMANO |
| Zátěž | 4,5 g |
Parametry





