Popis
Pruty Salmonoid SG8 jsou určeny pro příbřežní a říční přívlač na mořské pstruhy a lososy s lehkými až středně těžkými nástrahami.
Poskytují dokonalou akci pro maximální vzdálenost náhozu a pro bezproblémové zdolání ryby bez rizika uvolnění háčku. Díky kombinaci špičkových japonských blanků Torayca 46T s technologií 4X Wrap V2 jsou tyto pruty extrémně lehké a citlivé. Jsou osazeny očky Fuji Titanium SiC, sedlem navijáku Fuji a rukojetí z prémiového korku, takže nabízejí maximální pohodlí a odolnost – bez kompromisů!
- Očka Fuji SiC Titanium
- Sedlo navijáku Fuji
- Rukojeť z prémiového korku
- Karbonová technologie 4X Wrap V2
- Technologie Reset Accelerator pro extrémně rychlou akci
- Blank z japonského uhlíku Torayca 46T
- Neoprenové pouzdro na prut připravené k rybolovu
| Délka | 3,05 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,56 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 12 – 35 g |
Parametry





