Popis
Nová řada 3KKorum K-Flex
Naše nová řada 3K posouvá technologii Korum K-Flex na novou úroveň pro výkonnější a pohotovější výkon se stejnou nadčasovou akcí. Pruty 3K Barbel jsou vybaveny bílými špičkami pro detekci záběru, odolnými SIC očky a tenkými korkovými rukojeťmi. Tyto funkční pruty jsou ideální pro lov velkých parem a ostatních říčních ryb. Všechny pruty jsou vybaveny specálním špičkovým očkem proti ulomení špičky. Pruty jsou dvoudílné. Ideální průměr vlasce 8-15 lb. Maximální vrhací zátěž 150g.
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 282 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,86 m |
| Výrobce | KORUM |
| Zátěž | 180 g |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž feederových prutů | Extra Heavy (+151 g) |
Parametry





