Popis
Baitcastový prut Daiwa Prorex XR Baitcast
Model s vrhací zátěží 14-42 g představuje perfektní univerzální baitcastový prut – s tímto prutem lze skvěle prezentovat woblery a téměř všechny druhy gumových nástrah. Ideální volba pro lov candátů, štik a velkých okounů.
Prut o délce 2,40 m s vrhací zátěží 40-120 g je vhodným společníkem při lovu s velkými nástrahami na velké štiky a candáty.
Harmonická akce blanku umožňuje permanentní lov bez únavy a spolehlivě zabraňuje ztrátě ryby během souboje.
| Délka | 2,10 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 145 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,11 m |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 14-42 g |
Parametry





