Popis
Přívlačový Rybářský prut na lov sumců Exceler Catfish Spin.
Lehké a dobře vyvážené přívlačové pruty Exceler Catfish Spin jsou tou pravou volbou pro lov sumců přívlačí a jsou vhodné pro téměř všechny sumcové nástrahy. Silná páteř umožňuje rybáři mít velké sumce pod kontrolou i v obtížných situacích a nekompromisně vést boj s nimi.
Spoj prutu je vyztužen kovovými kroužky, což vede k harmonické křivce ohybu a odolnému spojení obou částí. Výrazná špičková akce v kombinaci se silnou páteří umožňuje použití menších nástrah například při lovu v oblastech s podvodní vegetací nebo v mělkých vodách, ale je zároveň zcela vhodná na lov s těžkými gumovými nástrahami v silných proudech nebo velkých hloubkách.
Tyto pruty umožňují přesné náhozy za všech podmínek. EVA rukojeť je příjemná na dotek a manipulaci a dá se v případě potřeby snadno vyčistit.
| Délka | 2,70 m |
| Hmotnost | 400 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,40 m |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 185 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





