Popis
Krátké Short Range Feeder pruty v délkách 7‘ a 8‘ (2,1 a 2,4m) jsou perfektní při lovu na blízkou vzdálenost a tam, kde je nezbytná přesnost hodu.
CTX Feeder pruty jsou krásně tenké a lehké. Výborně se s nimi nahazuje a mají perfektní zdolávací akci. Jejich vlastníci se mohou těšit na laserem broušenou bezlakovou úpravu blanku, sedlo FUJI VSS16 a očka Single Leg Anti-Frap. Rukojeť je vybavena prvotřídním korkem a nad sedlem japonskou EVA gumou. U každého prutu jsou tři různě silné chvějivé špičky. Pruty jsou v kvalitních obalech, nahoře i dole uložené do neoprénových chrániček. CTX SR Feeder 7’ – H 114g, Z 40g, F 0,75G, 1C, 2C CTX SR Feeder 8’ – H 114g, Z 40g, F 0,75G, 1C, 2C H – Hmotnost kompletního prutu včetně oček. Z – Maximální doporučená zátěž pro nahazování. F – Síla a materiál Feeder špiček. G – sklolaminát, C – carbon.
| Délka | 2,1 m |
| Hmotnost | 114 g |
| Počet dílů | 2 |
| Výrobce | FREE SPIRIT |
| Zátěž | 40 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž feederových prutů | Light (0-50 g) |
Parametry





