Popis
Nová série feederových prutů, u kterých je kladem důraz především na citlivost.
I proto je vezte 3,3 metru pouze dvoudílná (se špičkou třídílná). Delší verze jsou klasicky třídílné z důvodu snazšího převozu. Blank všech modelů je vyroben z extrémně stlačeného carbonu 30–40 T. To zajišťuje dokonalou akci, navíc mohou být pruty extrémně tenké, lehké, zároveň však velmi odolné. Rukojeť je složena z přírodního korku a materiálu Eva, což zajišťuje nejen funkčnost, ale také doplňuje celkový design prutu. Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní SIC vložky oček.
- blank z extrémně stlačeného carbonu 30–40 T
- zploštělá rukojeť z přírodního korku a EVA
- očka typu K s vložkou SIC
- extrémně citlivý prut
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 238 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,38 m |
| Výrobce | SAENGER |
| Zátěž | 80 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





