Popis
Špičkové mořské pruty SPORTEX Mastergrade GT popper jsou určeny pro lov v teplých oblastech s velkými popermi. Pruty jsou osazeny silnou špičkou která umožňuje lov s velkými nástrahami.
Přinášíme vám tyto špičkové mořské pruty SPORTEX Mastergrade GT popper, které se vyznačují extra silnou špičkou právě pro mořský rybolov, hladinovou technikou lovu s poperami. Blank je zhotoven z nejkvalitnějšího Japonského uhlíku, což zaručuje všechny potřebné vlastnosti pro zdolání velkých mořských predátorů. Prut je osazen extrémně pevným sedlem navijáku a také nejkvalitnějšími FUJI SIC očky. Rukojeť je navržena tak aby se dala dobře uchopit a zapřít se s maximální silou. Na konci rukojeti je gumová koncovka která zabraňuje vysmeknutí při zdolávání.
Důvody ke koupi SPORTEX mořského prutu
– 10 letá záruka na blank
– top kvalita za dobrou cenu
– zdolávání ryby na tyto pruty je skutečným zážitkem
– pruty s moderním blankem
– pruty jsou vhodné na daleké a přesné hody
– každý prut má své výrobní číslo je jedinečný
– dlouhá životnost i po 20 letech jsou pruty jako nové
– nadčasový design
– pokud si kupujete rybářský prut SPORTEX tak si kupujete zážitek který vám žádný jiný prut neposkytne
Rybářské pruty s unikátní technologií a vynikající kvalitou jsou na trhu již více než 60 let. Značka která nabízí 10 letou záruku a opravdu nezná žádné limity. Nejlepší dostupné materiály jako Kevlar, Boron nebo Zylon použity ve výrobě, naleznete také i v leteckém průmyslu a ve formuli 1. Žádný jiný prut nenabízí takovou kombinaci síly, pružnosti a odolnosti. SPORTEX je prut na celý život a dědictví vašeho syna i vnuka
| Délka | 2,5 m |
| Hmotnost | 354 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 6 |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 250 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Transportní délka | 0,88 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





