Popis
Rybářský prut do Norska, na sumce a universální rybolov NEVER CRACK Big fish nyní i 5ti dílném provedení.
Pruty jsou osazeny titanovými očky SIC, pohodlným šroubovacím držákem na rukojeti a blank ošetřen epoxidovým lakem. Pro velký úspěch a ohlas série prutů NEVER CRACK s nezlomitelnou špicí byl původní program výroby a koncepce těchto prutů dále rozvíjen do své konečné podoby, která pokrývá a zahrnuje všechny běžné vrhací zátěže, testovací křivky a tím i širokou oblast použití. U těchto modelů se díky celkovému vysokému počtu vyrobených prutů podařilo silně snížit výrobní náklady a tím i docílenou konečnou cenu bez ošizení kvality.
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 320 g |
| Počet dílů | 5 |
| Transp. délka | 0,55 m |
| Výrobce | WFT |
| Zátěž | 700 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





