Popis
Pruty Prorex AGS se speciální špičkou z uhlíkových vláken a UL akcí jsou navrženy pro lov pstruhů, okounů a tloušťů s gumovými nástrahami a woblery.
Rychlý blank s pevnou páteří a citlivou špičkou poskytuje perfektní kontrolu nad nástrahou i v náročných rybářských podmínkách. Akce nástrahy, kontakt s rybou a se dnem jsou okamžitě přenášeny až k rukojeti. S těmito výjimečným pruty je možné i velice malé a lehké nástrahy odhazovat do velkých vzdáleností.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 135 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,42 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





