Popis
Kvalitní prut s lehkým a citlivým karbonovým blankem s 1DFR špičkou pro nahazování velkých nástrah a dobré zaseknutí a zdolání silných ryb.
| Délka | 2,38 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 240 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 2 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 200 g |
Parametry





