Popis
Kvalitní prut na lov se středními nástrahami.
Plná zadná rukoväť pre pohodlie. Optimálne pre veľké návnady, návnady na plávanie, prívlačové návnady, klzáky a jerkové návnady
•Japonský blank z 30T Toray uhlíka
•Očká Seaguide CCS z nerezovej ocele so SIN krúžkami
•prút určený na multiplikátor
| Délka | 2,59 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 192 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,38 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 110 g |
Parametry





