Popis
Extrémně silné a odolné kaprové pruty SPORTEX Impressive Carp s pevným FUJI DPS sedlem navijáku a nejkvalitnějšími SIC očky.
Pruty SPORTEX Impressive Carp jsou zhotoveny z nejkvalitnějšího vysoce modulovaného japonského uhlíku který vám přinese maximální sílu a odolnost. Speciální ukládání uhlíkových vláken v 45 ° úhlu zaručuje ještě vyšší sílu a lepší nadhazovač vlastnosti. Semi-parabolická akce vám poskytne perfektní zážitek při zdolávání kapitálních úlovků. Prut SPORTEX Impressive je osazen nejkvalitnějším FUJI DPS sedlem a SIC očky, které začínají s průměrem 40 mm a zátěže 3,75 lb začínají 50 mm. Určitě vás zaujme design prutů který je v černé barvě a s viditelnou strukturou uhlíkových vláken.
| Výrobce | SPORTEX |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 369 g |
| Model | Carp |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,86 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





