Popis
WFT Never Crack Bank Cat II jsou oproti původním oblíbeným speciálům, nové modely postaveny na užším blanku, navíc lehčí a rychlejší.
I nadále disponují prvky své nezlomitelnosti, které umožňují i při rybolovu z lodě jejich zasunutí do držáku. Nově jsou vybaveny protiskluzovým držákem ABS vyrobeným znylonu, který bezpečně udrží i těžký naviják a je velmi dobře omyvatelný. Blank je i nadále osazen očky LTC, ergonomická bojová rukojeť pro vynaložení vyšší síly a kontroly při zdolávání z lodě.
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 680 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Výrobce | WFT |
| Zátěž | 1000 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





