Popis
Silný a spolehlivý, tak by se dal definovat Smooth Cat. Samozřejmostí jsou velmi kvalitní komponenty, například sedlo navijáku Big Fish DPS-H nebo kvalitní očka.
Díky velkému rozsahu odhozové hmotnosti (120 – 380 g)je tento prut velmi flexibilní, co se týká použitých nástrah.
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 420 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,42 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 380 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





