Popis
Přívlačový prut Drop Stick PRO je zajímavý především svým vzhledem, kvalitou použitého materiálu a perfektním zpracováním.
Prut je vyrobený zkvalitního uhlíku lisovaného pod tlakem 30 tun. Je osazen SIC očky typu AT a sedlem navijáku SKS.
kvalitní uhlík lisovaný pod tlakem 30 tun
SIC očka typu AT
držák navijáku SKS
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 104 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,12 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | IRON CLAW |
| Zátěž | 22 g |
Parametry





