Popis
Praktický feederový prut. Je dokonale vyvážený, má korkovou rukojeť a je osazen SIC očky.
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 353 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| Výrobce | MISTRALL |
| Zátěž | 100 g |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





