Popis
Velmi kvalitní řada feederových prutů určených pro lov na velké vzdálenosti.
Kombinace nejnovějších materiálů, které mají jednotnou strukturu a vysokou hustotu, dělají z těchto feederových prutů skvělé zbraně pro lov na velké vzdálenosti. Přizpůsobena je tomu nejen akce prutu s tužší spodní částí, ale i větší očka s lehkou výplní, které dělají prut daleko rychlejší. Designově klasická rukojeť je vybavena spolehlivým sedlem navijáku.
Délka: 390 cm
Transportní délka: 137 cm
Váha:222 g
Počet sekcí: 3+9
Materiál blanku: uhlík
Materiál rukojeti: korek
Akce: progresivní
Maximální vrhací zátěž:90 g
Průměr prvního očka: 25 mm
Průměr posledního očka:3 mm
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 222 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,37 m |
| Výrobce | FLAGMAN |
| Zátěž | 90 g |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





