Popis
Robustní prut na sumce a mořský rybolov nabízený ve třech délkách pro lov ze břehu či lodě.
Prut je vyroben z ověřených kompozitních materiálu, používaný pro pruty určené k silovým soubojům a lovu velkých ryb. Kompozitní materiál dokáže odpustit nechtěné klepnutí prutu o větve, či jiné překážky a tak nemusíte mít obavy při neopatrné manipulaci na lodi či na břehu. Prut je osazen tvrzenými očky SIC a příjemnou rukojetí z EVA pěny. Gramáž je dimenzována na 300-600g, což z prutu činí univerzál jak pro mořský rybolov tak pro lov sumců.
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 380 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Výrobce | SELLIOR |
| Zátěž | 600 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





