Popis
Detailní popis produktu
Originální bojový nůž rakouské armády(Österreichs Bundesheer)od firmy Glock v černém provedení.
- dokonalý bojový nůž s hladkým ostřím a čepelí ve tvaru „Clip point“ pro každodenní využití v nejnáročnějších podmínkách
- povrch čepele je opatřen kvalitní povrchovou úpravou proti nežádoucím odleskům a korozi
- masivní opaskové polymerové pouzdros retenčním klipem dokonale zabraňujícím vypadnutí nože i při použití v nejextrémnějších podmínkách
Technické parametry:
| Celková délka: | 290 mm |
|---|---|
| Délka čepele: | 165 mm |
| Délka rukojeti: | 125 mm |
| Materiál čepele: | pružinová ocel HRC 55 |
| Barva čepele: | Černá |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Typ nože: | Nůž s pevnou čepelí |
| Typ ostří: | Hladké |
| Materiál rukojeti: | Polymer |
| Materiál pouzdra: | Polymer |
Obsah balení:
- Nůž Glock FM 78 Černý
- polymerové pouzdro
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8599999254959 |
| Barva: | Černá |
| Délka nože: | 250 – 350 mm |
| Ostří čepele: | hladké |





