Popis
Detailní popis produktu
Kvalitní a oblíbený útočný nůž – jedná se o variantu nože UTON dodávanou převážně pro AČR a PČR.
- čepel je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli (AISI 420) o tvrdosti 53 až 55 HRC s klínovitým výbrusem a ražbou čísla 007 na pohledové straně
- střenka je vyrobena z vysoce kvalitní tvrzené pryže pro pohodlný úchop, pevné držení a bezpečné použití, střenka má zajišťovací otvor pro uchycení příslušenství(pilka, pilník, bodec a padáková šňůra)
Technické parametry:
| Celková délka: | 25 cm |
| Délka čepele: | 14 cm |
| Střenka: | tvrzená pryž |
| Čepel: | ocel 420 |
| Hmotnost: | 216 g |
Obsah balení:
- Dýka UTON 362-NG – bez příslušenství
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Délka nože: | 150 – 250 mm |
| Ostří čepele: | hladké |





