Popis
Detailní popis produktu
Kvalitní nůž s křesadlem a ergonomicky tvarovaným kydexovým pouzdrem od společnosti Max-Fuchs.
- čepel z nerezové oceli s titanovým povlakem, hladce broušená s částečnou pilou/zoubkovanou hranou
- drážkovaná rukojeť se stupnicí a připojovacím očkem
- ergonomicky tvarované kydexové pouzdro s poutkem na opasek (cca 5 cm)
- podpalovač a škrabka s délkovým měřidlem a malým klíčem
Technické parametry:
| Celková délka: | 235 mm |
| Délka čepele: | 105 mm |
| Materiál čepele: | nerezová ocel s titanovou úpravou |
| Pouzdro: | Kydex |
Obsah balení:
- Nůž Scorpion s křesadlem
- pouzdro
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nože s pevnou čepelí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8435119876048 |
| Délka nože: | do 150 mm |
| Ostří čepele: | hladké |





