Popis
Detailní popis produktu
Vzduchový CO2 revolver 4,5 mm na olověné diabolo pro zábavnou i sportovní střelbu.
- celokovová konstrukce s plastovými střenkami v imitaci dřeva
- špičkové zpracování s patinováním
- bombička se vkládá do pažbičky
- zbraň používá redukční nábojnice do kterých se vkládá diabolo
- nabíjení Top-Break
- systém CO2 na jednorázové 12g bombičky
Technické parametry:
| Typ mechanismu: | CO2 plyn |
| Kalibr: | 4,5 mm |
| Délka hlavně: | 150 mm |
| Úsťová rychlost: | 131 m/s |
| Střelivo: | olověné diabolo 4,5 mm |
| Kapacita zásobníku: | 6 ran |
| Celková délka: | 32 cm |
| Hmotnost: | 930 g |
Obsah balení:
- Vzduchový revolver
- 6 ks redukčních nábojnic
- návod
- záruční list
Přidáním zboží do košíku prohlašujete, že jste osoba starší 18 let !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | CO2 revolvery |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5707843073370 |





