Popis
Detailní popis produktu
Dnes již legendární vzduchovka od firmy GAMO s dřevěnou pažbou v ráži 4,5 mm pro rekreační střelbu olověnými diabolkami.
- světlovodná mířidla Tru-Glo
- široký výběr použitelné munice
- dřevěná pažba z bukoviny s lícnicí typu Monte Carlo
- drážky 11 mm pro případnou montáž optiky či kolimátoru
- stavitelné hledí a krytá muška
- gumová ventilovaná botka na konci pažby
Obsah balení:
- vzduchová puška Gamo Hunter 440
- návod
- záruční list
Přidáním zboží do košíku prohlašujete, že jste osoba starší 18 let !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchovky dlouhé |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Systém pohonu: | pružina |
| Ráže: | 4,5 mm |
| Typ střeliva: | olověné diabolo |
| Úsťová rychlost: | 240 m/s |
| Pojistka: | ano |
| Celková délka: | 1120 mm |
| Délka hlavně: | 457 mm |
| Hmotnost: | 3000 g |
| Materiál pažby: | dřevo |
| Montážní lišta: | 11 mm |





