Popis
Neuvěřitelné. I tak by se dala charakterizovat série Delphin ZEPHYR. Tato série je totiž navzdory nízké ceně plně postavena na blanku z 24T carbonu a osazena SiC očky, což je v dané kategorii jedinečné.
Tmavě zelený, kvalitně zpracovaný blank je navíc doplněn korkovou rukojetí s lety ověřeným a spolehlivým sedlem typu DPS. Série poskytuje pestrou variaci délek a vrhacích zátěží, což potěší širokou škálu rybářů lovících technikou přívlače. Zlatá grafika a kontrastní vyvázání oček světle zelenou jsou už jen třešničky tohoto modelu. Delphin ZEPHYR- bezkonkurenční série v poměru cena / výkon.
Technické parametry:
Model 230cm / 30g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 10.2mm
Počet oček: 9
Transportní délka: 120cm
Hmotnost: 140g
Rukojeť: korek
Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 33cm
| Délka | 2,3 m |
| Hmotnost | 140 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,2 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | DELPHIN |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





