Popis
Skvělá kvalita v takovém cenovém rozpětí.
Intro Carp II je pokračováním velmi úspěšné série kaprových prutů z ekonomické rodiny Intro. Nový, rychlejší, osazen komponenty s klasickým matným designem, vyzbrojen 50 mm vodícím očkem (360 a 390 cm) a 40 mm (300 a 330 cm).
| Výrobce | MIKADO |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 300 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,06 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





