Popis
Série Black Shadow vzniká spojením vytříbenosti a modernosti, která se díky svému minimalistickému černému designu stane jednou z nejoblíbenějších sestav.
O této verzi série s 3 dílnými pruty můžeme vyhlásit, že poskytují dobré řešení pro všechny kapraře, kromě dobrého transportu jsou díky svému vyhotovení ideálními i k lovu největších kaprů.
Černý blank vyhotovený s použitím uhlíku IM10 umožňuje použití i větších hmotností, přičemž splní nároky dlouhých náhozů.
Na masivní držák navijáků doporučujeme použit navijáky na dlouhé náhozy, jako i navijáky na velké kapry. Kromě sedla navijáku stojí za zmínku 69 cm dlouhá rukojeť, která nabízí dokonalý úchop, který díky zeštíhlenému provedení s prostismykovým povrchem zabezpečí maximální komfort i při větších náhozech.
Má zesílenou řadu trojstopových oček a velkou zásobu síly a odolnosti, první očko velikosti 50 mm se nachází na druhém dílu, díky čemu může vlasec procházet očky a z cívky bez problému.
Při minimalistické designu model Shadow Carp modernizuje i uhlíkový klip na vlasec.
Black Shadow Carp je skutečně kompaktní prut v nabídce CXP, který je ideálním řešením pro rybáře milující kompaktní rozměry a lov větších ryb.
| Výrobce | CARP EXPERT |
| Délka prutů | 13 ft (3,9 m/3,96 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 412 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,37 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





