Popis
S vrhací zátěží 8–70 g pokrývá tato řada prutů všechny rybolovné techniky od lehké přívlače, přes plavanou, až po lov kaprů s krmítky.
Řada Specialist TB-X zaujme rychlým blankem, stabilitou a neskutečnou pevností. Blank prutu je z 24 T karbonu Powerflex, který se používá na ty nejkvalitnější pruty a je extrémně odolný. Karbonová páska s příčným vinutím (X-ovinutím) zesiluje již tak pevný blank z uhlíkových vláken, který je téměř nezničitelný. Prut je opatřen velmi kvalitními očky s titanovými vložkami SIC, koncová očka jsou navíc speciálně uzpůsobená tomu, aby se v nich nezachytával vlasec. Všechny pruty Specialist TB-X jsou vybaveny velmi kvalitními sedly navijáku Seaguide.
- Blank z 24 T karbonu Powerflex
- Rychlá akce
- Vysoce kvalitní sedlo navijáku Seaguide
- Titanová SIC očka
- Ergonomicky tvarované rukojeti vyrobené z duplonu a přírodního korku
| Výrobce | SAENGER |
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 210 g |
| Počet dílů | 5 |
| Zátěž | 40 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Transportní délka | 0,92 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
Parametry





