Popis
Klasický lov dravých ryb má stále své příznivce.
Znovu jsme tedy přepracovali řadu prutů Prey Provider, abychom nabízeli pruty, které jsou moderní a odpovídají očekáváním nejnáročnějších rybářů. Modernizací prošla očka, rukojeť i samotná akce prutu.
- Blank z uhlíkových vláken 24T
- Očka typu K s vložkou SIC
- Klasické DPS sedlo navijáku
- EVA a korková rukojeť
- Délka: 3 metry
- Odhoz: 30–90 g
- Transportní délka: 156 cm
- Počet dílů: 2
- Hmotnost: 242 g
| Délka | 3 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 242 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transportní délka | 1,56 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Výrobce | IRON CLAW |
| Zátěž | 90 g |
Parametry





