Popis
Prut byl speciálně navržen pro lov větších druhů kaprovitých ryb pomocí plavané.
Díky zpevněnému blanku vyrobeného z 24T karbonu a robustnějším celokovovým očkám lehce odolá rázným výpadům silných ryb. I přes svou vysokou pevnost je blank prutu až neobvykle štíhlý a jeho plně parabolická akce vám umožní si naplno vychutnat každý jeden souboj. Taková akce prutu je zejména v kategorii „match“ obzvláště výhodná pro přesné nahazování nástrahy na lovné místo. Zároveň postupné ohýbání blanku v celé jeho délce dovoluje použití tenčích návazcových vlasců bez obavy o jejich přetržení během záseku či zdolávání ryby. Blank prutu je osazen příjemnou rukojetí, která je vzhledem k praktickému využívání tvořena z kombinace materiálu EVA a korku. Nadčasový design byl doplněn vysokými očky kompletně designovaných ve stříbrné barvě.
Technické parametry:
- Průměr blanku nad rukojetí: 11,5 cm
- Rukojeť: plná rukojeť, korek + EVA pěna
- Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 46 cm
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 205 g |
| Výrobce | DELPHIN |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 13 |
| Transp. délka | 1,18 m |
| Zátěž | 75 g |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
Parametry





