Popis
Navrženy a vyrobeny jako odhozové pruty s perfektní akcí prutu pro zdolávání každého úlovku.
Perfektní univerzální varianta pro všechny moderní kapraře, se kterou dokážete nahodit svoji montáž velmi daleko a zároveň si s nimi užít zdolávání jakéhokoli kapra. Optimální velikost olova pro tyhle pruty je 2,5-4,5oz (70-125g).
Pruty Air Force F20 mají stejný blank jako vlajkový model řady prutů Air Force F40.
BLANK
- 40 Tonne Japanese Toray Carbon blank
- Nízká pryskyřičná vrstva pro zachování odhozového potenciálu, akce prutu a k zabránění měknutí blanku
- 45 stupňová vícesměrná výztuha, která zabraňuje kroucení blanku během náhozu – zvyšuje přesnost náhozu
- Unikátní kuželový tvar blanku, aby byl blank prutu vyvážený a špička byla rychlá a tuhá – zvětšuje vzdálenost náhozu
- Všechny modely prutů Air Force F20 mají 580 mm dlouhou rukojeť pro optimální páku a vyvinutí maximální síly při náhozu
KOMPONENTY
- Očka American Tackle Vortex Air
- Sedlo American Tackle Satin Finish Aluminium
- Všechny pruty F20 jsou osazeny 50 mm dvoulopatkovým očkem, následovaným 40 mm dvoulopatkovým očkem
- 30 mm a 16 mm jednolopatková očka na špičce prutu. Špička prutu je zakončená 16 mm očkem
- Karbonová zarážka na rukojeti
- Karbonový klip pro vlasec
DESIGN
- Dělená rukojeť s japonskou smršťovací gumou
- Matně černé vyvázání oček
- Značky na prutu 12 a 24 palců (30 a 60 cm) na modelech Spod & Marker
| Výrobce | NASH |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Transportní délka | 1,88 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





