Popis
Prut má krátký blank s nízkým odhozem a je ideální pro vertikální lov sumců.
Dobře vyvážený a velmi citlivý, přesto má velmi pevný. Max Force je postaven na karbonovém blanku 24T a je vybaven velmi pevnými očky a kvalitní EVA rukojetí.
- Prut pro vertikální lov sumců
- Výkonný 24 T blank s vysokým obsahem uhlíku
- Nejodolnější 3-patková očka
- HDPS-22 sedlo navijáku
- Ergonomická EVA rukojeť
- Délka: 1,8 m
- Počet dílů: 2
- Hmotnost: 210 g
- Odhoz: 50-130 g
- Transportní délka: 121cm
| Délka | 1,8 m |
| Hmotnost | 210 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,21 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 130 g |
| Druh rybolovu | Přívlač, Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





