Popis
Představte si rybářský prut, který nejen uspokojí vaše technické požadavky, ale také vám poskytne spolehlivý nástroj k dosažení úspěchu.
Tento kaprový prut je ztělesněním dokonalosti, spojením špičkových komponentů, které zajistí, že budete moci vyniknout. 50mm první očko pro dlouhé a přesné náhozy. Samozřejmostí jsou vysoce kvalitní Sic očka a pevné sedlo navijáku.
Všechny tyto vlastnosti dělají z tohoto prutu všestranného partnera na různých typech vodních ploch. Je vhodný pro lov na řekách, rybnících i údolních nádržích.
Magist Mate oceníte na každém rybářském výletě. Staňte se majitelem tohoto skvělého rybářského prutu a vydávejte se k vodě s jistotou, že máte spolehlivého partnera, který vám pomůže zdolat i ty největší ryby!
- blank z kvalitních uhlíkových vláken
- elegantní zeleno-černý vzhled
- super štíhlá očka 5+1 SIC se dvěma patkami
- 50mm první očko
- SIC očka
- sedlo navijáku Anaconda DPS
- velmi dobré odhozové vlastnosti
- parabolická akce
- pevná páteř
- včetně přepravní tašky z netkaného materiálu
- Anaconda Line Clip
- transportní délka: 187 cm
- počet dílů: 2
- hmotnost: 500g
- akce: 6-7 lb
- rukojeť: 58 cm
- Délka:12 ft
| Výrobce | ANACONDA |
| Hmotnost | 500 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,87 m |
| Zátěž | 6-7 lb |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
Parametry





