Popis
To nejlepší pro lovce dravců!
Při výrobě špičkového technologicky vyspělého prutu byly použity nejlepší japonské technologie a materiály. Prut se uplatní při lovu štik, candátů a okounů.
| Délka | 2,25 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 95 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,16 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Výrobce | SHIMANO |
| Zátěž | 18 g |
Parametry





