Popis
Tyto pruty s rychlou akcí, vyvinuté speciálně pro lov candátů přívlačí na říčním dně s gumovými a vibračními nástrahami, poskytují úžasnou kombinaci citlivosti, síly a lehkosti.
Jsou dokonale vyvážené a extrémně citlivé, aby maximalizovaly poměr úspěšných záběrů a zároveň aby měly vždy nejlepší kontrolu nad nástrahou. Blanky z japonského uhlíku Torayca s 4X karbonem jsou extrémně lehké a pomáhají cítit i ten nejjemnější kontakt, přičemž poskytují dostatečně silnou páteř pro dobré zaseknutí a bezpečné zdolání ryb bez rizika uvolnění háčku nebo přetržení vlasce.
• Sedlo navijáku FUJI
• Očka SeaGuide CCS z nerezové oceli se SiN kroužky
• Prémiová korková rukojeť
• Vysoce citlivá a výkonná akce
• 4X Wrap Carbon pro extra pevnost
• Obal na prut, který pojme prut i s navijákem
• Blank z japonského uhlíku Torayca 30/40T
| Délka | 2,44 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 147 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Korková |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 55 g |
Parametry





