Popis
Pruty vyvinuté speciálně pro lov velkých štik pomocí sonaru s živým přenosem.
Perfektně vyvážený a neuvěřitelně silný prut s rychlou akcí pro mimořádně přesné nahazování a dokonalou práci s nástrahou v kombinaci se silnou páteří pro kvalitní zásek – prut SG6 Alpha Pelagic Casting poskytuje vše! Blank je lehký, ale zároveň extrémně citlivý a poddajný, což pomáhá maximalizovat kontrolu nad nástrahou a cítit i ten nejjemnější kontakt. Je osazen vysoce kvalitními očky SeaGuide a sedlem navijáku Fuji, které zajišťují tu nejvyšší kvalitu.
• Sedlo navijáku FUJI
• Očka SeaGuide CCS z nerezové oceli se SiN kroužky
• Prémiová korková rukojeť
• Vysoce citlivé a poddajné se silnou páteří
• Obal na prut, který pojme prut i s navijákem
• Blank z japonského uhlíku Torayca 30/40T
| Délka | 2,29 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 195 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 1,85 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 140 g |
Parametry





