Popis
Tyto dokonale vyvážené pruty vyvinuté speciálně pro lov s těmi největšími nástrahami poskytují neuvěřitelnou sílu, která vám umožní pracovat a nahazovat vaše oblíbené nástrahy po celý den.
Tyto pruty s rychlou akcí poskytují dostatečně silnou páteř pro správné nahazování a práci s nástrahami a také zajišťují dostatek síly pro dobré zaseknutí. Blanky jsou lehké, ale přesto extrémně citlivé a poddajné, což pomáhá maximalizovat kontrolu nad nástrahou a cítit i ten nejjemnější kontakt. Jsou osazeny vysoce kvalitními očky SeaGuide a sedlem navijáku Fuji. S těmito pruty si můžete být jistí, že používáte ty nejlepší pruty, které jsou k dispozici.
• Navrženo pro naše řady Big Bait
• Sedlo navijáku FUJI
• Očka SeaGuide CCS z nerezové oceli se SiN kroužky
• Prémiová korková rukojeť
• Vysoce citlivá a výkonná akce
• Obal na prut, který pojme prut i s navijákem
• Blank z japonského uhlíku Torayca 30/40T
| Délka | 2,46 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 258 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,27 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 300 g |
Parametry





