Popis
Prut vyvinutý speciálně pro pelagickou vertikální přívlač na monstrózní candáty s technologií live sonaru.
Rychlý blank poskytuje úžasnou kombinaci citlivosti, lehkosti a masivní páteře pro pevné zaseknutí trofejních candátů. Blank z japonského uhlíku Torayca s 4X Wrap karbonem zvyšuje celkovou pevnost blanku. Jedná se o ideální prut pro lov velkých candátů.
• Sedlo navijáku FUJI
• Očka SeaGuide CCS z nerezové oceli se SiN kroužky
• Prémiová korková rukojeť
• Vysoce citlivá a výkonná akce
• 4X Wrap Carbon pro extra pevnost
• Obal na prut, který pojme prut i s navijákem
• Blank z japonského uhlíku Torayca 30/40T
| Délka | 1,72 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 118 g |
| Počet dílů | 1 |
| Transp. délka | 1,72 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 50 g |
Parametry





