Popis
Prut Perfect Passion Allstar Cast byl vyvinut speciálně pro lov s umělými nástrahami z lodi, nebo belly boatu s multiplikátorem a má délku 2,20 m.
Jeho lehkost je jeho největší výhodou a umožňuje celodenní aktivní rybaření bez únavy. Prut disponuje semiparabolickým 200g blankem z grafitu IM6 Carbon, který má dostatečné silové rezervy, aby ulovil i ty největší sumce. Elegantní design tohoto krátkého ale působivě provedeného prutu doplňují krátká rukojeť s EVA úchopem a ergonomické baitcastové sedlo Triger-Grip.
- Silový a citlivý pro optimální prezentace použitých nástrah.
- Štíhle provedené sedlo navijáku pro mimořádně dobrou manipulaci.
- Vysoce kvalitní osazení očky Seaguide.
- Materiál nejvyšší kvality z grafitu IM6 Carbon.
| Délka | 2,2 m |
| Hmotnost | 238 h |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,65 m |
| Výrobce | BLACK CAT |
| Zátěž | 130 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





