Popis
Prut Bullet Spod Rod 12ft/5lb je tzv. "spodový" prut určený pro nahazování těch nejtěžších krmných raket. I přes na první pohled poměrně štíhlý, ale hlavně lehký blank, se jedná o opravdového siláka, který Vás nenechá ve štychu ani s tou největší raketou naplněnou partiklem. Silnostěnný blank z kvalitního karbonu je opravdu lehký, přesto však disponuje velkou silovou rezervou a dovoluje i velmi vysokou kadenci náhozů bez sebemenšího pocitu přetížení. Prut je osazen silnými dvoupatkovými očky s výplněmi SiC, koncovým „trychtýřovitým očkem“ a 50mm prvním naváděcím očkem.U tohoto prutu bylo samozřejmě myšleno i na pořádný naviják, takže je sedlo navijáku prodlouženo a dovoluje tak použití i těch největších surfových a spodových navijáků. Prut je proveden v elegantním černo-stříbrném designu, který celkově dotváří celý dojem a naznačuje, že se nejedná o žádného outsidera. S tímto naším spodovým prutem si budete nepříliš zábavné zakrmování vyloženě užívat ! Technické parametry:
- Průměr blanku nad rukojetí: 16mm
- Rukojeť: dělená, EVA pěna + Shrink tube
- Dodáván včetně stahovacích pásek pro snadnější transport
| Výrobce | ZFISH |
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 430 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,84 m |
| Zátěž | 5 lb |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
Parametry





