Popis
Kompletní specifikace
FG645 je bezúdržbový akumulátor o napětí 6V a kapacitě 4,5Ah s dobou vybíjení 20 hodin. Je vhodný naříklad pro sirény, hlásiče, a malé ústředny
Technické parametry
| Jmenovité napětí | 6V |
| Kapacita C20/20hod | 4,5Ah |
| Vybíjecí proud dle EN (25°C) |
20hod – 0,225A (5,25V), 10hod – 0,44A (5,25V) 5hod – 0,72A (5,25V) 1hod – 3,06A (4,82V) |
| Dělka | 70 mm |
| Šířka | 47 mm |
| Výška | 101 mm / celková výška 107 mm |
| Hmotnost | 0,78 kg |
| Typ kontaktu | F1 |
| Umístění kontaktu | Oboustranná |
| Konstrukční typ | Bezúdržbová baterie – AGM Technologie |
| Kód výrobce | FG645 |
| Typ přichycení |
Doplňující informace
| Záruční doba | 24 měsíců |
| Ihned k použití | Ano |
| Zpětný odběr baterií | V místě sídla firmy a v síti našich prodejen v ČR |
ParametryVýrobce:fg-Forte
Označení (kód) výrobce:FG645
Kapacita akumulátoru C20 [Ah] – Vybíjení 20h proudem 1/20 kapacity:4,5
Kapacita akumulátoru C10 [Ah] – Vybíjení 10h proudem 1/10 kapacity:4,4
Kapacita akumulátoruC5 [Ah]-Vybíjení 5h proudem 1/5 kapacity:3,6
Kapacita akumulátoru C1 [Ah] – Vybíjení 1h proudem 1/1 kapacity:3.06
Jmenovité napětí akumulátoru [V]:6
Délka [mm]:70
Šířka[mm]:47
Výška [mm]:101 / s kontakty 107
Hmotnost [kg]:0,71
Typ kontaktu:F1 – faston 5mm
Umístění kontaktu – polarita [+]:Vlevo dole
Životnost [let]:5 a více





