Popis
GreenCODE Hard je ideální společník na toulky po revírech za kapitálními úlovky.
- Jde o spolehlivý, univerzální přívlačový prut, který si najde své neochvějné místo při lovu s těžkými jigy, ale nebude zaostávat ani při použití větších woblerů či těžších plandavek.
Plná rukojeť vyrobená v kombinaci černé EVA pěny se zeleno-černou kamufláží dokonale ladí, ale zároveň poskytuje obrovský komfort při rybolovu a možnost pořádně se do prutu zapřít při zdolávání velkých ryb. Nad rukojetí najdeme kontrastní zelené vinutí s jedním červeným ovinem, který označuje právě tvrdší řadu GreenCODE Hard.
GreenCODE Hard je prostě velmi silný hráč za rozumnou cenu, který vám umožní zdolat nejednoho kapitálního dravce.
Technické parametry:
- Model: 270cm/60g
- Počet dílů: 2
- Transportní délka: 140cm
- Počet oček: 9
- Průměr blanku nad rukojetí: 13mm
- Hmotnost: 216g
- Rukojeť: EVA pěna
- Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 45,5cm
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 216 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
| Výrobce | DELPHIN |
| Zátěž | 60 g |
Parametry





