Popis
Rychlý, spolehlivý, silný. Přesně to jsou základní vlastnosti prutů EXPLOZA HARD.
Po legendárních řadách jako ETNA a MAGMA jsme se rozhodli přinést oblíbený bordó design i do přívlačové sféry.
Prut je osazen kvalitními očky se SiC výplněmi, která dokonale vedou vlasec a zamezí jeho poškození při dlouhodobém používání. Zároveň jsou osazeny tak, aby prodloužily vaše hody. Ergonomicky tvarované sedlo navijáku doplňuje eleganci, ale zároveň je mimořádně pohodlné a vhodné i pro celodenní výpravy k vodě. Rukojeť je obalena ve Shrink pěně, čímž je velmi příjemná na dotek.
Elegantně štíhlé blanky s precizním vinutím, které zesiluje prut a zároveň dotváří jedinečnost designu jsou také jedním z hlavních důvodů, abyste prut doplnili do vaší výbavy.
Pro lov ze člunu bychom doporučili dvě verze 210cm, 240cm a pro lov ze břehu jsou vhodnější volbou pruty v délkách 270cm a 300cm.
Technické parametry:
- Model: 240cm/65g
- Počet dílů: 2
- Průměr blanku nad rukojetí: 11mm
- Počet oček: 8
- Transportní délka: 125cm
- Hmotnost: 202g
- Rukojeť: Shrink pěna
- Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 48cm
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 202 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,25 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DELPHIN |
| Zátěž | 65 g |
Parametry





