Popis
Flexibilita nade vše! Anaconda Corky Vario je mimořádná řada prutů pro moderní kapraře a zahrnuje řadu prutů od 9 ft -14 ft.
„Výsuvný mechanismus“ vám umožňuje pružně reagovat na aktuální podmínky u vody. Každý prut v této sérii je vlastně několik prutů v jednom. V rukojeti je integrováno 30 cm dlouhé teleskopické prodloužení, které si můžete variabilně vysunout (odtud i název Vario). S prutem můžete lovit, když je prodloužení zasunuté, ale i částečně nebo plně vysunuté! Rukojeť se dá od blanku odšroubovat, nemusíte se tedy bát, že by se vám díky vysouvání a písku poškrábal blank. Vysunovací část je prodloužení prutu, takže ať už ji máte vysunutou nebo ne, akce prutu zůstává stále stejná, ne jako u dílů, které se do prutů vkládají. Blank je navíc vyroben z 25 T uhlíku a má robustní dvoubodová očka Seaguide. Nejkratší model je ideální pro lov na člunu, dlouhé modely až do 14 stop vám umožňují lov a nahazování na extrémně dlouhé vzdálenosti.
- 25 T blank
- možnost plynulého prodloužení až o 30 cm s možností přesné fixace na centimetr
- dvoubodová SIC očka
- vysoce kvalitní korková rukojeť Seaguide
- elegantní parabolická / poloparabolická akce
- hliníkový konec s logem vypáleným laserem
- sedlo navijáku Seaguide
- délka prutu 13 – 14 ft
- transportní délka 202 cm
- hmotnost 455 g
- akce prutu 3,75 lb
- očka 5 + 1
- délka rukojeti 62 cm
- první očko 50 mm
- počet dílů 2
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 13 ft (3,9 m/3,96 m), Ostatní |
| Zátěž prutů | Ostatní |
| Hmotnost | 455 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Transportní délka | 2,02 m |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





