Popis
Modely Power Feeder jsou velmi silné feederové pruty s velkými silovými rezervami.
Ideální pro lov na velké vzdálenosti nebo v silných proudech. Rychlá akce blanku umožňuje dlouhé a přesné náhozy. Očka byla vybrána tak, aby umožňovala použití i silnějších šokových vlasců.
| Délka | 3,66 m |
| Hmotnost | 260 g |
| Počet dílů | 3 |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 150 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Transportní délka | 1,28 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





