Popis
Spodový a markerový prut XT1 Spod & Marker je opravdový dříč, který spolehlivě katapultuje těžké krmné rakety nebo markery až k horizontu.
Blank z 24TC karbonu
Rychlá akce
Skvělý poměr kvality a ceny
| Výrobce | DAM |
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 508 g |
| Model | Spod a Marker |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 2,06 m |
| Zátěž | 5 lb |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





