Popis
Třídílné pruty speciálně navržené pro daleké nahazování z pobřeží.
Zesílené spoje jednotlivých dílů dělají tyto pruty velice spolehlivé a odelné. Tato řada nabízí širokou škálu modelů, každý specificky navržený pro konkrétní účel.
- Silný a odolný blank ze skelných vláken
- Rychlá akce
- EVA rukojeť
- Pevná očka s černým rámem
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 500 g |
| Model | Surf |
| Počet dílů | 3 |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 250 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





