Popis
Dvoudílné přívlačové pruty Trowler byly speciálně navrženy pro přívlač. Všechny modely jsou dodávány s ochrannou gumovou špičkou.
Pruty SPORTEX Trowler nabízejí vše, co potřebujete pro lov velkých dravců. Jedná se o malou, ale kvalitní sérii prutů, která byla vyvinuta ve spolupráci s rakouskými specialisty na návnady a trolling, společností Mard Reap Fishing. Štíhlé a rychlé blanky těchto speciálních přívlačových prutů byly v oblasti špičky konfigurovány tak, aby co nejvíce bránily rybám ve vypnutí během záběru a zdolávání. Díky robustní a pevné spodní části prutu je také možné zaseknout i velké záběry. Tyto parametry dobře fungují i při nahazování velkých nástrah všech typů. Prut o délce 2,25 m má očka a sedlo určené pro multiplikátor nebo klasický naviják. Všechny modely prutů Trowler jsou vybaveny vysoce kvalitními očky Seaguide SIC, velmi pevným sedlem ALPS DPS a inovativním držákem háčku D.
Doporučená odhozová zátěž: 125 g
| Délka | 2,6 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 272 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,33 m |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 139 g |
Parametry





