Popis
S touto působivou řadou prutů nepříjdete o žádný záběr. Jsou navrženy speciálně na štiky, okouny a candáty a pokrývají celou škálu moderního aktivního rybolovu.
Vytvořili jsme dokonalý stroj na chytání ve všech hmotnostních třídách odhozu. Super rychlý blank JIG-Xpert z japonského vysoce výkonného uhlíku má mimořádně dobré nahazovací vlastnosti pro přesnou prezentaci i na extrémní vzdálenosti.
JIG-Xpert Barsch Okoun:
Existuje mnoho různých metod, jak naše červenoploutvé přátele dostat tam, kam chceme. Kdo chce zkusit štěstí zejména s malými woblery, návazci Carolina, gumovými nástrahami a podobně, bude mít s modely z této řady jistotu. Fantasticky jemná citlivost v oblasti špičky tyto modely opravdu odlišuje. Bez ohledu na to, jak opatrný je záběr, lze jej v mžiku rozpoznat. Zejména delší verze se vyznačují nesmírně širokou škálou použití a skutečně si zaslouží titul opravdového všestranného pomocníka. Dokonalý nástroj pro lov pruhovaných dravců.
| Délka | 1,88 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 105 g |
| Model | Barsch |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 0,97 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 18 g |
Parametry





