Popis
S touto působivou řadou prutů nepříjdete o žádný záběr. Jsou navrženy speciálně na štiky, okouny a candáty a pokrývají celou škálu moderního aktivního rybolovu.
Vytvořili jsme dokonalý stroj na chytání ve všech hmotnostních třídách odhozu. Super rychlý blank JIG-Xpert z japonského vysoce výkonného uhlíku má mimořádně dobré nahazovací vlastnosti pro přesnou prezentaci i na extrémní vzdálenosti.
JIG-Xpert Zander:
Žádná jiná ryba není častěji lovena jigovou, nebo vertikální metodou častěji než candát. Dokonalý kontakt s nástrahou a ten pocit klasického „cvrnknutí“ při dopadu na dno, to je klíč k úspěchu. Blank pro tuto sérii jsme navrhli tak, aby byl stejně jemně citlivý a připravený reagovat. Mimořádně tuhá akce prutů vám umožní cítit každou strukturu pod vodou, ať je jakkoli malá, a poté vám umožní přesně zasáhnout i na velké vzdálenosti.
| Délka | 2,65 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 162 g |
| Model | Zander |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 1,36 m |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 53 g |
Parametry





